Open Positions For Students

Where Do You Find Interesting Experiences And Skills?
Please Check Out Our Open Positions Below:

Naším cieľom je nájsť a spojiť študentov a ľudí so spoločnými záujmami. Chceme vytvoriť inteligentný a kreatívny tím pre naše zaujímavé projekty. Veríme, že naša práca a myšlienky majú význam. Nebojte sa, ak sú vaše vedomosti základné. Máme kurzy, školiace materiály a video školenia, kde môžete získať vedomosti a rozvíjať svoje zručnosti. Čakáme na vás a potrebujeme vás. Pozrite sa na naše otvorené pozície nižšie:

guavo-oculus

Web Designer / Graphic Designer

Máš vášeň pre webové stránky / grafický dizajn a cítenie pre detaily? Na tejto pozícii budeš pracovať s moderným dizajnom. Potrebujeme kreatívnych študentov na: Webové stránky, logá, branding, odznaky, Grafické diela, a ďalšie. Navyše, ak máte vedomosti a cit pre UI-UX alebo zručnosti s produktmi Adobe a pod je to len plus. Napíš nám e-mail.

guavo-raspberry

Social Media Marketing Manager

Máš prehľad o IT svete? Si nadšenec ktorý rád postuje príspevky na sociálnych sieťach? Cool, táto pozícia je pre teba to pravé. Naučíme ťa, ako bude pán Google tvoj najlepší priateľ a ako budeš popri svojej práci používať google produkty. Plus, tvoje svieže a kreatívne nápady budú pomáhať zvyšovať záujem, udržanie a rast našej komunity v sociálnom a mediálnom svete.

guavo-raspberry

Mobile Developer iOS/Android

Vieš programovací jazyk no nemáš žiadne nové a zaujímavé projekty, kde si môžeš vyskúšať svoje schopnosti kódovania? Neboj sa. Máme veľa zaujímavých projektoch. Máme projekty, v ktorých sa môžeš naučiť to, ako veci robia vynikajúci programátori. Ak vieš napr. C, C ++, Java, Python alebo Swift, táto pozícia je práve pre teba.

guavo-raspberry

Web Developer

Vieš HTML, CSS, JavaScript, alebo jQuery? Máš inovatívne myšlienky ohľadom toho, ako budú vyzerať webové stránky v budúcnosti? Tak neváhaj a kontaktuj nás. Na tejto pozícii budeš pracovať v tíme na zaujímavých a kreatívnych projektoch. Naučíme ťa nové technológie, a naučíš sa ich aplikovať na reálnych projektoch.

guavo-raspberry

Junior Accountant/Admin

Vieš dobre organizovať, podrobne sa orientovať a si ochotný naučiť sa základy v oblasti účtovníctva? Potom príď k nám, a získaj cenné skúsenosti. Budeme poskytovať osobné školenie i online prístup k profesionálnym školeniam pre záujemcov o túto prácu.

guavo-raspberry

Junior Human Resources Assistant

Si proaktívny, inteligentný a baví ťa práca s ľuďmi? Priprav sa učiť: "Tipy a triky" pre dnešné moderné HR. Naučíme ťa ako byť esom medzi ľuďmi a organizáciami použitím sociálnej a technickej siete webových stránok. Budeš používať cool nástroje, aby si našiel tie najlepšie talenty. Na tejto pozícii budeš pracovať v tíme na zaujímavých a kreatívnych projektoch. Naučíš sa nové metódy v oblasti HR, a ako ich aplikovať na reálnych projektoch. Tak neváhaj nás kontaktovať.

Contact Us:


E-mail: guavo@guavo.org


Name of association  GUAVO, o.z.
Contact:  Adrian Orcik
E-mail:  adrian.orcik@guavo.org
Mobile:  +421 902 477 223
Contact:  George Miklas
E-mail:  george.miklas@guavo.org
Mobile:    +421 905 735 300

GUAVO 2016 Created by GUAVO