• Be creative

  nothing is a barrier
 • Be different

  inspiration is everywhere
 • Be smart

  the future is the way

Vision

Be Smart, Creative, and Different, means to be GUAVO.

Sme nezisková organizácia, ktorá chce pomôcť študentom a nadšencom IT, získať pracovné skúsenosti v oblasti informačných technológií. Študenti, budú vyvíjať webové projekty budúcnosti a softvérové aplikácie pre populárne zariadenia. Máme širokú škálu kreatívnych a zaujímavých projektov v oblasti IT. Ak si kreatívny a mladý študent, ktorý chce robiť niečo vo svojom voľnom čase navyše, môžeš sa pripojiť k nám a urýchliť svoj pracovný progres do budúcnosti. Guavo dvere sú otvorené pre každého.

Swift Deployment

Náš tím je pripravený na neptretržité nasadenie a to všetky dni v týždni. Okrem skúškového obdobia v škole a počas party v miestnych kluboch.

Progress in Skills

Progres v zručnostiach je pre nás prioritou! Sme radi, keď zavedieme novú technológiu do praxe a môžeme ju dostatočne testovať a tiež spájať ju s už existujúcimi projektmi. Čakajú ťa tiež pravidelné stretnutia s našimi rovesníkmi a zaujímavými ľuďmi, ktorí zdieľajú názor a cítenie pre podporu pri realizácii svojich cieľov.

guavo-raspberry

Great Ideas

Každý deň máme veľa skvelých nápadov, ktoré môžu vzájomne pomáhať nám alebo ostatným organizáciám. Šikovný študenti so skvelými nápadmi nám robia radosť. Pripoj sa k nám, a pomáhaj realizovať niektoré skvelé nápady už dnes.

What we do.

Tvoríme webové stránky budúcnosti a softvérové aplikácie pre bežné zariadenia. Rýchlo sa učíme a snažíme sa držať krok s novými technológiami. Chceme, aby ste sa aj vy zapojili do inovatívneho myslenia o tom, čo bude za 3 až 10 rokov. Vždy sa snažíme absorbovať nové poznatky, dozvedieť sa viac o umelej inteligencii, cloud riešení, riešení pre webové stránky, IoT, mobilných komunikáciách, v kombinácii s webovými technológiami atď ...

 • Innovative Websites
 • Software applications IOS/Android
 • Cloud solutions
 • Artificial intelligence

Benefits.

 • Young creative team
 • Great atmosphere
 • Pushing Boundaries
 • Let’s Disrupt something together
 • Flexitime
 • Respect for School & Education
 • Continuing education
 • IT Events
 • New hardware and software

Experimental Projects

What Do You Think About Interesting and Exciting experimental projects?

S našimi experimentálnymi projektami, chceme vytvoriť a vyskúšať niečo nové, a podporiť diskusiu a myšlienkové pochody týkajúce sa budúcich zlomových objavov. Pridajte sa k nám a objavovujte nové a inovatívne nápady v oblasti informačných technológií. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať e-mailom.

guavo-oculus

Virtual Reality

Už ste vyskúšali virtuálnu realitu? Svet, kde je možné všetko. Predstavte si, že si môžete prezrieť webové stránky vo virtuálnej realite. VR núti tvoju myseľ spoznať rozdiel medzi tým, čo je skutočnosť a čo je len "Rift".

guavo-raspberry

Mini PC

Lacný počítač (Raspberry, Arduino, Genuine, Beaglebone alebo ďalšie) s predinštalovaným OS / apps pre študentov na realizovanie školských úloh atď ... Tak malý, že sa zmestí do vrecka. S týmto malým počítačom môžete robiť poznámky v škole alebo zdieľať prezentácie svojich školských projektov. A automaticky sa všetky vaše dáta uložia do cloudu, takže nikdy nestratíte svoju prácu.

guavo-raspberry

BlockChain / Crypto Data

Ako bude budúcnosť vyzerať s finančnými informáciami, alebo s dátovo riadeným priemyslom? Zaujímate sa o zlomové technológie? To je čas prijať nové výzvy v rámci správy dát a bezpečnostnej oblasti.

guavo-raspberry

IoT - Internet of Things

"Veci, ..", ktoré možno ovládať pomocou našich smartfonov môžu byť veľmi cool. Webové stránky alebo zariadenia s väčším množstvom informácií z čidiel pripojených k internetu je prítomnosť a budúcnosť. Je úžasné, ako malý senzor môže spočítať a oznamovať všetko, čo chceme. Pridaj sa k nám a experimentuj s IoT pomocou zariadenií a systémov, ktoré komunikujú cez informačné kanály.

guavo-raspberry

Cognitive Technologies

Čo sú to kognitívne technológie? Stroje, ktoré sa dokážu učiť a pamätať si veci a dokonca môžu predpokladať, aký film sa vám bude páčiť, alebo navigačné zariadenie ktoré vás upozorní, čo je bezpečné a čo nie. Alebo si predstav analýzu reči ktorá vyhodnotí skutočné údaje o tebe len na základe hlasu, a oveľa viac ... Tieto stroje majú zvuk prirodzeného jazyka pre pohodlie a zrozumiteľnosť.

guavo-raspberry

Artificial Intelligence

Za prvé, budeme experimentovať s SDK pre populárne "múdre" zariadenia ovládané hlasom, ktoré fungujú na princípe cloud-based (semi-emulátora). Okrem toho chceme smerovať túto technológiu k väčšej interakcií s webovými stránkami. Po druhé, preskúmame a zanalyzujeme niektoré popredné svetové technológie firiem, ktoré súčasne robia výskum v oblasti umelej inteligencie, najmä s open-source frameworkmi AI a výskumných projektov. Optimisticky, by sme chceli prispieť k rozvoju algoritmov pochopiť a reagovať tak ako reaguje ľudská mozgová činnosť atď.

About Us

We are awesome, we are GUAVO.

Sme kreatívni a inovatívni mladý tím študentov. Namiesto plytvania času po škole, sa chceme zamerať a objavovať svet IT a absorbovať nové poznatky inovatívnych technológií. Ak sa vám páči náš tím, tak neváhaj a pripoj sa k nám!

Adrian
Orcik

Manager / Developer

Chcem objavovať a naberať nové skúsenosti v oblasti IT. Medzi moje záľuby patrí hudba, cestovanie a programovanie. Motto: "Možné je všetko".

Matej
Ohradzansky

Developer

Chcem objavovať a všetko vyskúšať. Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh, programovanie a Android OS. Motto: "Byť lepší ako včera".

Martina
Butorova

Designer / Developer

Som dievča, ktoré miluje IT a všetko okolo toho. Medzi moje záľuby patrí dizajn a programovanie. Motto: "Každý je jedinečný".

Our Skills

 • HTML / CSS / Javascript

  8 / 10
 • Photoshop / Illustrator

  7 / 10
 • C Development

  6/ 10
 • IOS Development

  6 / 10

Who We Support ?

Po prvé, podporujeme študentov, ktorí sa zaujímajú o IT oblasť, alebo aspoň majú zmysel pre inovácie a technológie. Po druhé, podporujeme aj miestnu a regionálnu startup scénu a komunitu. Startup ekosystém je pre vynaliezavosť a inovácie veľmi dôležitý. Teraz je čas pre študentov, podnikateľov, firmy a vládu dať sa dohromady a diskutovať o moderných a prelomových technológiách pre lepšiu víziu do budúcnosti.

Partners

Clients

embed google maps
auto huren

Contact Us:


E-mail: guavo@guavo.org


Name of association  GUAVO, o.z.
Branch Office:  Tolsteho 9,SK-81106
Bratislava, Slovakia
Registered Address: Nád.Európy 94501
Komárno Slovakia
Founded:  09.11.2011
Identification Number(IČO):  42209293
Tax Number(DIČ):  2023802869
Bank account:  SK86 0200 0000 0030 0236 9753
Bank:  Všeobecná úverová banka, a. s.
BIC/SWIFT:  SUBASKBX

Contact:  Adrian Orcik
E-mail:  adrian.orcik@guavo.org
Mobile:  +421 902 477 223
Contact:  George Miklas
E-mail:  george.miklas@guavo.org
Mobile:    +421 905 735 300

GUAVO 2016 Created by GUAVO